DAA25140NNN10 OTIS Elevator Display Board Elevator Spare Parts
Xian Sulab Machinery Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
Brand Name : OTIS
Model Number : DAA25140NNN10
MOQ : 1
Brand : Sulab
Description : Elevator parts
Model : FB-9B
MOQ : 1PC
Transportion : TNT, UPS, DHL, Fedex, Air, Sea
Applicable : Elevator
Packages : Carton, Wooden case, Pallet etc
Delivery Time : 2-3 working days
Warranty : One year
Payment Method : Company Bank, Western union, alibaba, Paypal etc
Payment Terms : Company Bank, Western union, alibaba, Paypal etc
Contact Now
Elevator Spare Parts OTIS Elevator Display Board DAA25140NNN10
Brand OTIS
Description Elevator board
Model DAA25140NNN10
MOQ 1PC
Applicable Elevator
Delivery Time Normally 2-3 working days after payment
Warranty One year
  • Appearance and Dimensions: It is approximately 100mm in length, 10mm in width, and 20mm in thickness, weighing about 0.3kg. However, there may be slight differences among products from different manufacturers.